Do małego natężenia pracy. Ostrze ze stali nierdzewnej zapewnia jednolite cięcie. Tnie jednorazowo do 10 arkuszy (80 g) do formatu A3. Podstawowe zastosowanie. Możliwość cięcia papieru, plastikowych okładek i zdjęć. Bezpieczna. Specjalna osłona SafeCut™
Laminuje dokumenty do formatu A3 w foliach o grubości od 75 do 250 mik. Czas nagrzewania 30-60 sekund od włączenia, ultraszybki - laminuje dokument A4 w mniej niż 10 sekund (218 cm/min.), regulacja prędkości, automatyczne dobieranie temperatury
Niewielkich rozmiarów niszczarka z systemem automatycznego niszczenia do użytku przez 1-3 osoby w średnim biurze. Niszczy do 150 kartek w trybie automatycznym oraz do 8 kartek w trybie ręcznym tnąc je na ścinki 4×38 mm. Szybka, cicha i bezzacięciowa.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.